Ubezpieczenie na życie Strzelin 

  Ubezpieczenie na życie Strzelin – tutaj znajdziesz informacje na temat polis na życie w Strzelin. Poruszamy tematy: kto najczęściej kupuje ubezpieczenia na życie w Strzelin , Powiat strzeliński , Dolny Śląsk , gdzie znaleźć kontakt do zaufanego agenta ubezpieczeniowego, ranking i porównanie ubezpieczeń na życie.


  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy Cię z zaufanym agentem ubezpieczeniowym. Może on Ci pomóc, również zdalnie, w wyborze i zakupie odpowiedniego ubezpieczenia na życie.

  Kontakt do agenta ubezpieczeniowego: Strzelin


  Kto kupuje ubezpieczenia na życie?

  Ubezpieczenie na życie Strzelin 

  Najczęściej ubezpieczenia na życie kupują:

  • osoby decydujące się na kredyt hipoteczny
  • osoby które zostały rodzicami
  • osoby które zmieniły pracę
  • osoby które są głównymi żywicielami rodziny
  • osoby, których bliscy zachorowali lub zmarli

  Informacje: Strzelin

  Strzelin (pol. hist. Strzelno, niem. Strehlen, cz. Střelín) – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie strzelińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Strzelin i powiatu strzelińskiego. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało reach województwa wrocławskiego.

  Miasto leży nad Oławą na granicy Wzgórz Strzelińskich należących pull off Przedgórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej, 37 km na południe od Wrocławia.

  Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. miasto liczyło 12 474 mieszkańców, obecnie jest jednym z miast aglomeracji wrocławskiej.

  Przez Strzelin przebiega linia kolejowa łącząca Warszawę z Pragą. Jest jednym ze skupisk czeskiej mniejszości narodowej w Polsce. Znajduje się tu najgłębsze wyrobisko granitu w Europie, o głębokości 123 metrów i powierzchni 19,5 ha (z miejscowego materiału zbudowano przęsła mostu Poniatowskiego w Warszawie). Miasto jest także ośrodkiem przemysłu cukrowniczego – cukrownię założono w roku 1872.

  Świętem miasta jest dzień 29 września. Z racji tego, w ostatni weekend września organizowane są dni święta miasta zwanego „Świętem patrona Michała Archanioła”.

  W Strzelinie znajduje się Podstrefa „Strzelin” Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”.

  W Strzelinie 14 marca 1854 r. urodził się słynny chemik i bakteriolog, Paul Ehrlich, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

  Informacje: Dolny Śląsk

  Dolny Śląsk (niem. Niederschlesien, cz. Dolní Slezsko, łac. Silesia Inferior) – część historycznej krainy Śląska, położona w południowo-zachodniej Polsce nad środkową Odrą oraz w północnej części Czech.

  Ubezpieczenia na życie w pobliżu

  Ubezpieczenie na życie Strzelin – porównanie

  Warto porównywać ubezpieczenie na życie. Możesz spytać o to swojego agenta ubezpieczeniowego w miejscowości Strzelin.

  Poniżej znajdziesz kilka przykładów ubezpieczeń na życie z rankingu polis na życie.

  1. Prudential – Komfort Życia
  2. Metlife – Metlife na życie
  3. UNIQA – Plan Ochronny
  4. Aviva – Smart Life
  5. Warta – Ochrona
  6. Nationale Nederlanden – Ochrona Jutra
  7. Generali – Z myślą o życiu PLUS

  Zobacz też:

  Ubezpieczenia w pobliżu Strzelin

  Sprawdź kontakt do agenta ubezpieczeniowego w pobliżu miejscowości Strzelin