Ubezpieczenie od utraty dochodu PZU

  Ubezpieczenie od utraty dochodu PZU – o to często pytają nas klienci zainteresowani tego typu polisami.

  Pokrewnymi tematami są ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza PZU, ubezpieczenie od utraty dochodu Lloyds, ubezpieczenie od utraty dochodu JDG.

  Istnieją dwie grupy klientów które często kupują tego typu polisy: medycy, oraz samozatrudnieni.

  Wśród grup pracowników Ochrony Zdrowia, którzy kupują ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy, pojawiają się co raz częściej też takie grupy zawodowe jak lekarze dentyści, lekarze weterynarii, ratownicy medyczni, lekarze stażyści, psychoterapeuci, fizjoterapeuci, położne, pielęgniarki.

  O tego typu ubezpieczenia we Wrocławiu, czyli o ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza pytają też studenci kierunków medycznych oraz na przykład salowe.

  Dlaczego medycy wybierają ubezpieczenie od utraty dochodu

  Powodów dla których lekarze decydują się na ubezpieczenie od utraty dochodu we Wrocławiu jest kilka. Jednak są też powtarzające się powody.

  Jednym z nich jest strach przed bankructwem firmy w której pracownik ochrony zdrowia pracuje.

  Kolejnym jest niewypłacalność zakładu pracy, czy też rozwiązanie umowy z lekarzem.

  Dość sporą grupę lekarzy którzy decydują się na zakup ubezpieczenia od utraty dochodu stanowią medycy, którzy pracują manualnie – rękami.

  Obawiają się oni że uraz dłoni sprawi że nie będą oni tak sprawni jak dotychczas. Więc stracą pracę, a co za tym idzie – jedyne źródło dochodu.

  To główne powody dla których lekarze decydują się na zakup ubezpieczenia od utraty dochodu.